قوانین و شرایط ثبت نام

۱- استفاده از سرویس ELLvideos هیچگونه حقی اعم از مالکیت محتوای موجود بر روی سایت برای کاربر ایجاد نمی‌کند.
۲- کاربر حق دانلود و ارایه محتوای سایت به دیگران را ندارد.
۳- محتوای ارایه شده بر روی سایت با رعایت تمام ملاحظات فنی تهیه و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. بنابراین سایت مسئولیت هر گونه مشکلات و اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری وارده به کامپیوتر و گوشی هوشمند کاربر را از خود ساقط می‌کند.
۴- مدیریت محتوای موجود بر روی سایت منحصراً در اختیار مدیریت سایت است و مدیریت مختار است در صورت صلاحدید در محتوا تغییر ایجاد کند و یا دسترسی به بخشی از محتوا را محدود یا مسدود کند. لازم به ذکر است در مدیریت محتوا، اطلاع رسانی قبلی به کاربران ضرورتی ندارد.
۵- سایت متعهد می‌شود اطلاعات شخصی کاربران را فقط نزد خود نگه دارد و از افشای آن به هر شخص یا گروه سوم شخص اجتناب ورزد. تنها در مواردی که به موجب قوانین جمهوری اسلامی ایران و بنا به درخواست رسمی ارگان‌ها و سازمان های دولتی ذیصلاح نیاز به ارایه اطلاعات شخصی کاربران باشد، نماوا موظف به همکاری طبق قانون خواهد بود و هیچ مسئولیتی متوجه مدیریت نخواهد بود.
۱-۵- هنگام ثبت نام و عضویت در سایت ELLvideos، متقاضی موظف به ارایه مشخصات فردی خود شامل: نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه است. پس از انجام مراحل ثبت نام و تایید نهایی عضویت، پروفایلی برای کاربر تشکیل خواهد شد که کلیه فعالیت‌های کاربر در سایت اعم از خریداری اشتراک  به صورت آنلاین و غیره در آن ثبت می‌شود. کاربر می تواند در هر زمان به پروفایل شخصی خود در سایت مراجعه کند و اطلاعات خود را به جز شماره تلفن همراه ثبت شده در حساب کاربری ویرایش نماید.
۶- بدیهی است محیط وب از امنیت کامل برخوردار نیست بنابراین اگر در حین انتقال اطلاعات هر گونه دسترسی توسط افراد یا گروه‌های سوم شخص به اطلاعات کاربر ممکن گردد، هیچ مسئولیتی متوجه سایت ELLvideos نخواهد بود.
۷- محتوای موجود بر روی سایت برای مطابقت با قوانین رسانه‌های کشور جمهوری اسلامی ایران بازبینی شده‌اند. ولی اگر در هر صورت مضامینی به نظر کاربر مناسب نمی‌آیند، کاربر می‌بایست نظر خود را به نماوا اعلام نماید. بدیهی است تصمیم گیری در خصوص ایجاد تغییر در مضامین به موجب قوانین در حیطه اختیارات سایت است.
۸- کاربر مجاز نیست اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد. در صورتی که کاربر اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد، مسئولیت هر گونه مشکلی که به واسطه این امر رخ دهد به عهده کاربر است.
۹- هر کاربر فقط مجاز به ایجاد یک شناسه کاربری می‌باشد.
۱۰- در صورت بروز شرایط فورس ماژور و خارج از کنترل همچون زلزله، سیل وغیره که قطع سرویس و ارایه خدمات را به همراه داشته باشد، قرارداد فیمابین سایت و کاربران تا رفع مشکل و وضعیت اضطراری به صورت معلق باقی می‌ماند و پس از بازگشت به شرایط عادی از سر گرفته می‌شود.
۱۱- در اشتراک های ماهیانه نماوا، هر یک ماه مساوی با ۳۰ روز محاسبه می شود. 
۱۲- طبق قوانین سایت مجموع اشتراک‌های خریداری شده توسط کاربران حداکثر سه ماه می تواند باشد.
۱۳- در خصوص هر گونه خرید اشتباه در سایت ELLvideso، تمامی ضرر زیان ها به عهده کاربر می باشد و هزینه اشتراک خریداری شده از سوی کاربر به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد و هیچ مسئولیتی در قبال بازگرداندن وجه دریافت شده، متوجه نماوا نخواهد بود.
۱۴- سایت می‌تواند، بدون اطلاع قبلی شرایط استفاده را تغییر دهد و استفاده از سرویس سایت به معنی قبول شرایط جدید خواهد بود.